1. דף הבית
  2. /
  3. אירועי בר מצווה

אירועי בר מצווה - אירועי בת מצווה

אירועי גיל מצווה הם אירועים מרגשים במיוחד. המשפחה כולה משתתפת באירוע בעוד כל בני המשפחה מארחים יחד את בני המשפחה והחברים שבו להשתתף בשמחתם. אירועי בר/בת מצווה הם לעתים אירועים מורכבים להפקה. המאפיינים המיוחדים של האירוע מהווים לא אחת אתגר של ממש. הבשורה הטובה שלנו לכם ההורים היא מתחם אירועים טריו באזור המרכז. המתחם מארח אירועי בר/בת מצווה באופן קבוע כאשר צוות ניהול מנוסה מלווה אתכם לכל אורך הדרך.

אירועי בר/בת מצווה בטריו:

האולם מתאים לאירוח אירועים קטנים של 40 עד 120 איש וזוהי גם ההמלצה שלנו אליכם. אירוע קטן הוא הדרך בו תצליחו לייצור אווירה אינטימית ומשפחתית בה חתן/כלת השמחה הצעירים ירגישו בנוח. המשפחה כולה תהיה הרבה יותר נינוחה כאשר. עיצוב פנים קלאסי בסגנון בוטיק יוצר אווירה נעימה וחמימה. לאורחים שלכם יוגש תפריט בשרי עשיר ומגוון. בהתאם לצורך כולל המתחם ציוד מולטימדיה מתקדם וציוד סאונד איכותי.

הפקת אירוע נוצץ ומיוחד:

את ההגעה לגיל המצוות המשפחה חוגגת רק פעם אחת. אל תפספסו את ההזדמנות להתרגש, להשקיע בהפקת האירוע עליו תמיד חלמתם, להפתיע את האורחים ולהוסיף אל האירוע משהו משלכם. לכל משפחה יש משהו מיוחד משלה אותו היא תרצה להביע במהלך האירוע. זהו השלב בו אתם עוצרים לרגע וחושבים מה מאפיין אתכם? איזה מסר תרצו להעביר לאורחים ולחתן/כלת השמחה? אלו תכונות או כישרונות מיוחדים של לחתן/כלת השמחה?

הפקת אירוע לקהל מעורב (צעירים ומבוגרים):

יש לכל משפחה יש את הדרך שלה לציין את המאורע המשמח. חלק מהמשפחות בוחרות באירוע מעורב לבני המשפחה המבוגרים ולחברים של חתן/כלת השמחה. משפחות אחרות בוחרות להפיק מראש שני אירועים נפרדים. אם החלטתם אתם על הפקת אירוע אחד משותף מתחם טריו יודע לתת לכם מענה. בעבור קהל מעורב נציע תפריט מתאים עם מנות בשריות שכולם אוהבים, מוזיקה שמתאימה לכולם ואופציה לשלב במתחם אטרקציות ופעילויות לכל הגילאים.

מה הכי חשוב?

אירועי בר/בת מצווה הם בראש ובראשונה בעבור חתן/כלת השמחה. אל תשכחו להעצים אותם באמצעות מצגת, הקרנת קליפ, עיצוב שמבליט את שם הנער/ה, מופע כישרונות אישי ועוד. הקפידו לערב את הנער/ה בהפקת האירוע ואפשרו לו לקבל יחד עמכם חלק מההחלטות.

 

 


לפרטים והזמנות התקשרו:
03-6202200

או השאירו פרטים:

טואול - בניית אתרים